Máte dotaz? Pište na info@deeper-sonar.cz  Podpora: podpora@deeper-sonar.cz Servis: servis@deeper-sonar.cz

Ultimátne aplikácie pre každého rybára

Aplikáciu si môžete stiahnuť zdarma v slovenčine aj češtine.

Jej ovládanie je úplne intuitívne a umožňuje prepojenie s užitočnými informáciami ako napríklad predpoveď počasia, kalendár, poznámky, prístup na sociálne siete. Ďalšou prednosťou aplikácie je pohľad do histórie a možnosť študovať dno spätne.

 

  

 


Pokročilé offline mapovanie

Využite všetky výhody, ktoré vám ponúkajú offline mapy v aplikácii Deeper - poznačte si polohu svojho auta, označte pekné piknikové miesto, pozrite si ponuku blízkeho rybárskeho obchodu, skontrolujte vaše predchádzajúce rybárske miesto a poznačte si nové.

Nahrávajte svoje rybárske aktivity a vytvorte si dôležité poznámky pre ďalší rybársky výlet. Všetky mapy sú zadarmo na stiahnutie v aplikácii Deeper. Mapy sa archivujú a sú vždy prístupné, takže môžete kedykoľvek preskúmať profil dna vášho obľúbeného rybárskeho revíru a vybrať vhodné lovné miesto pre lov z brehu alebo z lode.

Zdieľanie

Zdieľanie

Podeľte sa o svoje zážitky

Zdieľajte svoje rybárske zážitky pomocou fotoaparátu v aplikácii Deeper. Aplikácia vám umožní robiť a nahrávať fotografie na vaše obľúbené sociálne médiá, a tým presvedčiť ostatných rybárov o výhodách sonaru Deeper.


Ukážky aplikácie