Máte dotaz? Pište na info@deeper-sonar.cz  Podpora: podpora@deeper-sonar.cz Servis: servis@deeper-sonar.cz

Ako funguje Deeper?

Deeper pro+

Deeper Smart Sonar Pro + je unikátny sonar, ktorý používajú ako príležitostní, tak profesionálni rybári po celom svete!

Deeper vysiela zvukové signály, ktorých odrazy od predmetov okamžite spracováva a vizualizuje. To umožňuje zachytiť polohu aj relatívnu veľkosť rýb v hĺbke až 80 metrov! Zároveň poskytuje dôležité informácie o hĺbke vody, teplote, hlavne však o reliéfe a štruktúre dna! GPS prijímač vám umožňuje vytvárať a ukladať si svoje vlastné mapy revírov a kedykoľvek ich znovu študovať. Jedná sa o prvú technológiu na svete, ktorá komunikuje priamo s vaším smartfónom alebo tabletom. Už nie je potrebné ťahať k vode ťažké vybavenie, Deeper máte kedykoľvek poruke.

Možnosti použitia

Na brehu

Na brehu

Z loďky

Z loďky

Pod ľadom

Pod ľadom

Rozdiely medzi variantami

Parameter

Deeper Fishfinder 3.0

Deeper Fishfinder Pro

Deeper Fishfinder Pro+

Typ pripojenia:

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth

Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi

Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, GPS prijímač

Dosah pripojenia:

až 40 m

až 100 m

až 100 m

Frekvencia snímania:

7 snímkov za sekundu

až 15 snímkov za sekundu

až 15 snímkov za sekundu

Rozlíšenie snímania:

Rozlíšenie snímania rozpozná objekty vo vzdialenosti až 7,8cm 

Vyššie rozlíšenie snímania rozpozná objekty vo vzdialenosti až 1,3cm a umožňuje zachytiť menšie objekty pod vodou 

Vyššie rozlíšenie snímania rozpozná objekty vo vzdialenosti až 1,3cm a umožňuje zachytiť menšie objekty pod vodou 

Dynamický rozsah:

Štandardný dynamický rozsah

8x väčší rozsah umožňuje presnejšiu detekciu objektov pod vodou

8x väčší rozsah umožňuje presnejšiu detekciu objektov pod vodou

Režim obrazovky:

Bežný režim obrazovky

Bežný režim vrátane denného a nočného režimu obrazovky

Bežný režim vrátane denného a nočného režimu obrazovky


Vyberte si svoj Deeper

11 dôvodov pre Deeper

Žiadne monitory, káble a externé batérie

Deeper sa jednoducho spáruje s chytrými mobilnými telefónmi alebo tabletmi. Je tým úplne eliminovaná potreba využívať akékoľvek ďalšie zariadenia. So svojou hmotnosťou 100g a priemerom 6,5 cm je Deeper to jediné, čo si rybár berie navyše.

Výkon profesionálneho sonaru

V Deeper máte všetko, čo by ste čakali od profesionálneho sonaru. Presné vykresľovanie dna, možnosť prepnúť na raw data (farebne rozlíšená štruktúra dna, oblúky), možnosť nastavenia dvoch lúčov 55 ° a 15 °, zobrazenie relatívnej veľkosti rýb.

Mapy a GPS

S Deeper využívate podrobné Google Maps, na ktorých sa lokalizujete pomocou GPS. Svoje pozície si môžete ukladať a pripisovať k nim poznámky.

Žiadne obmedzenia

Nahodený z brehu, z móla v prístave, ťahaný za loďou, využívaný pri love skrz ľad ... Deeper má uplatnenie úplne všade a to bez obmedzení.

Záruka kvality

Deeper nie je "made in China". Vývoj aj výroba prebieha v EÚ a výrobok spĺňa všetky prísne legislatívne nároky. Samozrejmá je 2-ročná záručná doba. My navyše pri akomkoľvek probléme garantujeme okamžitú výmenu kus za kus. Žiadne výhovorky, tridsaťdňovej čakacej doby a pod.

Aplikácie

Aplikácia je na stiahnutie zadarmo v slovenčine aj češtine. Jej ovládanie je intuitívne a umožňuje prepojenie s užitočnými informáciami, ako napríklad predpoveď počasia, kalendár, poznámky, či prístup na sociálne siete. Ďalšou prednosťou aplikácie je pohľad do histórie a možnosť študovať dno spätne.

Podpora

Deeper je ponúkaný len v niekoľkých obchodoch. Hlavným kritériom pri výbere predajcu je profesionalita, znalosť produktu a prístup k zákazníkovi. Pri akýchkoľvek otázkach je možné obrátiť sa spätne na obchod, poprípade priamo na distribútora. Zákazníkom bude vždy venovaná maximálna starostlivosť, a to nielen v okamihoch pred predajom.

Cena

Deeper je plnohodnotný sonar, od ktorého možno mať rovnaké očakávania ako od profesionálnych sonarov, ktoré sú však ďaleko menej dostupné svojou cenou aj spôsobom použitia. Pomer cena / kvalita je v prípade Deeper veľmi priaznivý.

Použitie na závodoch

Či pri polohe pred začiatkom pretekov vedľa seba stojí 10 alebo 100 rybárov, máte istotu, že Váš mobilný telefón komunikuje iba s Vaším Deeper. Deeper má unikátnu adresu a nikdy tak nedochádza k rušeniu signálu.

Výdrž batérie

Deeper vydrží byť aktívny až 6 hodín. Pri vytiahnutí z vody sa automaticky vypína a šetrí energiu. Nabíja sa rýchlo a pohodlne cez mikroUSB kábel.

Deeper je cool

Dizajnu bola pri vývoji venovaná veľká pozornosť, a to sa netýka len Deeper, ale aj vzhľadu aplikácie. Deeper skrátka vyzerá skvele, a tak sa s ním aj budete pri rybárčení cítiť!